Menü Kapat

PODCASTS

Merhaba

Yıllar içerisinde birçok TV, Radyo programları yaptım, yapmaya da devam ediyorum. Ama gördüm ki yaptığım ve yapmakta olduğum programlar yayınlandıktan sonra artık görünmez, duyulmaz hale geliyor.

Yani o yayınlanıp bitmiş programları bir arşivde bulmak neredeyse imkansız hale geliyor.

Dolayısıyla bu kadar yıldır biriktirdiğim arşivimle birlikte yeni hazırlayacağım programları da kendi web sitemde teknolojinin nimetlerinden yararlanarak paylaşmak isteği duydum.

Bu anlamda çalışmalarımız sürüyor.

Öncelikle KübraÜnlüRadyo‘ da bir radyo programı başlattık. Canlı Yayın saatlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, canlı yayına katılabilirsiniz.

Zamanla çok çeşitli içeriklerimizi takip edebileceğiniz bir YouTube kanalı açtık. Kanalımıza abone olursanız çook seviniriz.

Ve Podcast yayınlarına başladık. Söz İzi Podcast ve CoronaDemi adını verdiğimiz podcastlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Podcast Feed’ lerimizi bu sayfadan ya da Apple Podcast, Spotfiy gibi kanallardan takip edebileceksiniz.

Tabi isterseniz abone olup yayınlarımızı kaçırmadan takip edebileceksiniz.

Her zaman görüş ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan paylaşabilirsiniz. Sevgiyle.

Kübra Ünlü


Söz İzi Podcast

2014 yılında yayımladığım Söz İzi kitabımdaki kısa öyküleri ve denemeleri Söz İzi podcastte benim sesimden dinleyebilirsiniz.

Haydi bana katılın öykülerimiz çoğalsın.


CoronaDemi Podcast

Haber Spikeri, Gazeteci – Yazar Kübra Ünlü psikolog ve psikiyatrist konukları ile Coronavirüs Pandemisinde hasta, sağlık çalışanı ve toplum açısından psikolojimizi konuşuyor.