Menü Kapat

İlk Yayın

SİTEMİZDEKİ İLK RADYO YAYINI ANISINA

İlk Yayın. İlk Radyo yayınımızı nasıl yaptık? İlk Yayında neler oldu? 5 Ekim 2020 sabahı 09.00 da ilk radyo yayınımızı gerçekleştirdik.

İlk Yayınİlk Yayın. İlk Radyo yayınımızı nasıl yaptık?

Ve son saydık, 3.2.1 dedik ve ilk radyo yayınımızı gerçekleştirdik ahaliiii.

Ve fakat şu pandemi sürecinden zaar sosyalleşemedikçe çene tutulması yaşıyormuşum da radyo yayınıyla aştım.

Diyeceksin ki, niye yaaa, sen onca senedir ekran karşısındasın çiceeem, böcemmm, balım kaymaaam, naşıı yanee, sen mi konuşamacaaan, dediğini duyar gibiyim.

Deme, büyük konuşma sen yine. Yok, arkadaş o iş öyle bildiğin gibi değil. Üfürükten salık verdiğin cümlelerin gibi de değil. Düzgün cümlelerle tek başına aralıksız bir saat konuşacaksın ve üstelik hiçbir yan unsur, kişi, vs, olmadan…

Neyse, 5 Ekim 2020 sabahı 09.00 da gerçekleştirdiğimiz ilk yayındı ve ‘ilk yayınların da kusuru olmaz’dı, ‘yayıncılık geleneği’ en azından bunu böyle söyler, dedim ve kendimi rahatlatarak, yazının başına oturdum.

Sabah yayınında yaşadığımız heyecanımızdan sonra, kocacığımla dedik ki başka bir şey daha denesek mi? Evimize, çalışma odamızda, bizim kahve sohbetimize, onları da dâhil etsek mi? Sohbet sohbeti açsa, güzel bir muhabbet olsa…

Bu sefer aynı günün gecesi saat 21.30 bir deneme yayını daha yaptık. Tam da düşündüğümüz gibi, o şahane bağ kuruldu.

Üreten, paylaşan, gülen, güldüren, güzelten, en önemlisi kendine yalanı olmayan, niyeti samimi, kemik bir kitlenin oluşacağını iliklerimize kadar hissettik.

Ve fakat tek vaadi “tatlı sohbet” olan radyomuza başka bir “format” beklentisiyle gelme arkadaşım.

Çünkü biz öyle istiyoruz, biz böyle yapacağız. İşte, tam da bu noktada “misafir umduğunu değil, bulduğunu yer” deyişiyle bu lezzetli bahsi de kıvamında bırakıyorum.

Zamanla birbirimizi daha yakından tanıyacak, zaman içerisinde gidenler gidecek, kalanlar kalacak ve arınıp kendi kendimize, müdavimlerimizle kalacağız.

Hâsılı güzel, lezzetli, kıvamında, daha ne olsun.

Bir aksilik çıkmadığı sürece bundan böyle biz, hafta bir  www.kubraunlu.tv de kocacığımla radyodayız, sen de gel ki “Muhabbet Koyu “olsun.

Tabi YouTube kanalımızda da güzel muhabbetlerimiz olacak zaman içinde. Abone olmayı unutmayın!

İlk Yayın – Kübra Ünlü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir